Wydanie nr 118 / 2023

czwartek, 20 kwiecień 2023 23:06

Tylko jedno zwycięstwo na cztery mecze. Kolejna porażka Żuław przed własną publicznością. Wyróżniony

Kolejna domowa porażka Żuław!

Nowodworzanie wygrali zaledwie jeden z czterech rozgrywanych meczy przed własną publicznością. W ostatniej kolejce piłkarze Żuław podejmowali u siebie drużynę Pogoni Prabuty.

Początek meczu zapowiadał się całkiem obiecująco dla drużyny gospodarzy.
Przewaga optyczna nie przełożyła się na wynik w pierwszej połowie. Do przerwy 0-0.

Bywesprzeć ofensywę drużyny trener Nadolny dokonał dwóch zmian, jednak to przyjezdni pierwsi znaleźli drogę do bramki wykorzystując błąd Żuław. W 50 minucie meczu 0-1. Po 20 minutach próby wyrównania wyniku sztuka ta udała się T.Dobrzyńskiemu. Remis! 1-1!

W 90 minucie spotkania doszło do sprzeczki między zawodnikami, w efekcie czego oba zespoły musiały dokończyć mecz w dziesiątkę. W doliczonym czasie gry zawodnicy Prabut odpowiedzieli w najlepszy możliwy sposób strzelając zwycięską bramkę.

Licznie zgromadzeni kibice nie mogli cieszyć się zwycięstwem lokalnej drużyny.
LKS ŻUŁAWY 1:2 POGOŃ PRABUTY

Kolejną kolejkę zawodnicy z Nowego dworu rozegrają na wyjeździe z drużyną STYNA Godziszewo. Wyjazdowe mecze przynoszą zdecydowanie lepsze rezultaty.

Liczymy na zwycięstwo oraz wsparcie ze strony kibiców.