Wydanie nr 146 / 2022   

 

środa, 22 maj 2019 09:20

III Zlot Klasycznych Pojazdów. "Klasyczny biwak" w Stegnie Wyróżniony

Napisał

W dniach 1 i 2 czerwca 2019 r.zapraszamy na III Zlot Klasycznych Pojazdów. "Klasyczny biwak" w Stegnie. Głównymi bohaterami wydarzenia będą, klasyczne i zabytkowe samochody. Gminny Ośrodek Kultury w Stegnie przy współpracy z Elbląskimi Klasykami , po raz trzeci zaprasza na  największą imprezę motoryzacyjną w regionie.  

- Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych oraz zainteresowanych na największą tego typu imprezę w naszym regionie - podkreśla Łukasz Niedźwiecki, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Stegnie. - Po raz kolejny będziemy mieli okazję się spotkać, w królestwie gwiazd motoryzacji. Królować będą koce, pikniki namioty oraz grille. Główny prowadzący imprezę, a zarazem oceniającym klasyczne pojazdy będzie znany i lubiany dziennikarz motoryzacyjny z TVN Turbo Patryk Mikiciuk oraz Adam Klimek.

Organizatorzy do udziału w zlocie zachęcają właścicieli aut, motocykli oraz pojazdów militarnych, które rokiem produkcji nie wykraczają poza rok 1990. Do udziału w imprezie prawo mają również wszystkie pojazdy produkcji polskiej oraz te na żółtych tablicach rejestracyjnych.

III Zlot klasycznych pojazdów odbywać się będzie w rodzinnej i swojskiej atmosferze "biwaku" rodem z PRL-u. Królować więc będą koce, namioty oraz grille.Otwarcie bram dla zlotowiczów godz. 9.00,
(wjazd/pakiet startowy : 15 zł)
start imprezy godz. 12.00
Wśród atrakcji m.in. :
• konkursy zlotowe,
• „WIELKA GRA” ,
• „ucieczka Najmrodzkiego”- – inscenizacja przygotowana przez Muzeum Służb Mundurowych,
• wystawa pojazdów uprzywilejowanych,
• strefa dziecka z PRLu,
• ognisko,
• parada klasyków
Wystąpią : „Lady Killer” oraz legenda polskiego rocka „ Wanda i Banda”
Prowadzący imprezy : duet idealny - Patryk Mikiciuk i Adam Klimek

Zapamiętaj!
Stegna, plac przy ul. Jagiełły , 1 – 2 czerwca 2019 r.
– jedyny taki Zlot klasycznych pojazdów.
Nie możesz tego przegapić !

Do zabezpieczenia imprezy zadysponowano wzmocnione siły Milicji Obywatelskiej która na teren zlotu dotrze pojazdami Star WT, Nysa 522, Fiat 125p oraz Uaz 469B.

W razie większego niepokoju społecznego który może być wynikiem spożycia nadmiernej ilości ognistej wody, studzić zapały chuliganów będzie armatka wodna Star 29 Hydromil 1

Skomentuj