Wydanie nr 338 / 2023   

 

niedziela, 12 listopad 2023 09:56

Grożne wypadki w regionie. Kierowcy po uderzeniu w drzewo trafili do szpitala. Wyróżniony

Napisał
Grożne wypadki w regionie. Kierowcy po uderzeniu w drzewo trafili do szpitala. KP PSP Nowy Dwór Gd
20-letni kierowca osobowego volkswagena został ranny w wypadku, do którego doszło w sobotę, 11 listopada rano w Lubieszewie w powiecie nowodworskim. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Tego samego dnia doszło też do groźnego wypadku w Nowym Stawie, podczas którego kierujący również uderzył autem w drzewo. Jego samochód stanął w ogniu.
 
Wypadek w Lubieszewie! Ranny kierowca
 
Jako pierwsi o wypadku, do którego doszło w sobotę, 11 listopada w Lubieszewie, w mediach społecznościowych poinformowali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Gdańskim.
Zdarzenie drogowe w miejscowości Lubiszynek I. O godzinie 7:13 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Dworze Gdańskim otrzymał zgłoszenie o samochodzie osobowym, który uderzył w drzewo. W wyniku uderzenia jedna osoba została poszkodowana – czytamy na facebookowym profilu strażaków.
 
Informację o wypadku potwierdziła policja.
 
– Po godz. 7:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Lubieszewo
– informuje mł. asp. Karolina Figiel, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Gdańskim.
– Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 20-letni kierujący pojazdem marki VW z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Kierowcy pobrano krew do dalszych badań. Na miejscu wypadku pracowali policjanci dochodzeniowo-śledczy wraz z technikiem kryminalistyki, którzy sporządzili dokumentację fotograficzną, wykonali oględziny oraz przesłuchali świadków
 
Tego samego poranka w Nowym Stawie zapaliło się auto po uderzeniu w drzewo. Ranny kierowca trafił do szpitala.
 
 
nowy staw wypadek
 
fot. OSP Nowy Staw
 

Media

Skomentuj