Wydanie nr 160 / 2023   

 

piątek, 03 luty 2023 22:42

Nowy Dwór Gdański. Powiatowy Urząd Pracy wyróżniony za osiągnięcia zawodowe w 2022 r. Wyróżniony

Napisał
Nowy Dwór Gdański. Powiatowy Urząd Pracy wyróżniony za osiągnięcia zawodowe w 2022 r.
 
W Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina Gdańsku odbyła się konferencja dotycząca działania publicznych służb zatrudnienia. W spotkaniu uczestniczyła Barbara Ogrodowska, wicestarosta nowodworski. W środę, 1 lutego br. Barbara Ogrodowska, wicestarosta nowodworski uczestniczyła w konferencji pn. „Wielokulturowość rozwija, wielokulturowość wzbogaca rynek pracy” organizowanej w związku z Dniem Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia.
 
Spotkanie zorganizowane w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina Gdańsku było okazją do przedstawienia dorobku i szerokiego spektrum działania publicznych służb zatrudnienia oraz rozmowy na temat stojących przed nimi wyzwań. Rozmawiano o przenikających się kulturach, które są wartością rynku pracy.
 
Podczas konferencji wręczone zostały również wyróżnienia za szczególne osiągnięcia zawodowe w 2022 r. Wśród wyróżnionych znalazł się Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim, który reprezentowała dyrektor Wioletta Lewandowska. Dyplom m.in. za profesjonalizm w działaniu i otwartość na współpracę otrzymał Referat Ewidencji, Świadczeń i Informacji PUP w Nowym Dworze Gdańskim, w którego skład wchodzą: Jolanta Maj, Agnieszka Czerwińska, Magdalena Górnicka, Marzena Ptasznik oraz Agnieszka Szwaracka.
 
 
 
Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim3
Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim5
Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim2
Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim4
Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim1
Previous Next Play Pause
 
Informacja i zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim

Skomentuj

1 komentarz

  • Link do komentarza F.H  KOMIS  SP. JAWNA sobota, 04 luty 2023 10:31 napisane przez F.H KOMIS SP. JAWNA

    Składamy gratulacje dla pracowników pup W Nowym Dworze Gdańskim

    Raportuj