Wielkanocna Zbiórka Żywności. Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 1 brali udział w akcji.
Opublikowano: 23.03.2018
Nakarmić tych, których nie widać. 16-17 marca odbyła się Wielkanocna Zbiórka Żywności Banków Żywności. W Nowym Dworze Gd. wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 1 zbierali żywność przez dwa kolejne dni w dużych marketach w mieście.
Dzięki ofiarności darczyńców, mimo ograniczeń, dotyczących handlu…