Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w Zespole Szkół nr 2.
Opublikowano: 24.06.2018
Dnia 22.06.2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018, przybyli zaproszeni goście m.in. Barbara Ogrodowska – Wicestarosta Powiatu Nowodworskiego, dr Zbigniew Bojkowski i Lubomir Głowacki – przedstawiciele Zarządu Powiatu, Beata Zawadzka – inspektor oświaty, Katarzyna Oniszko…