Przejdź do głównej treści

Rajd Rowerowy w ramach akcji Kwiecień miesiącem autyzmu.

Opuplikowano 28.04.2018 14:59

Szczególna impreza plenerowa „Na niebiesko dla Autyzmu” odbyła się na skwerze przed Żuławskim Ośrodkiem Kultury w sobotę 21 kwietnia 2018 r. Rajd Rowerowy w ramach akcji Kwiecień miesiącem autyzmu zorganizowała placówka Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im.Ireny Sendlerowej wraz z PTTK Szuwarek.

Po wspólnym przejeździe ulicami miasta był czas na wspólne rozmowy, poczęstunek, obejrzenie plac plastycznych biorących udział w konkursie. Kolejne wydarzenie w ramach akcji szerzenia wiedzy o autyzmie, już wkrótce 26 kwietnia.

https://www.youtube.com/watch?v=CG1ZUu2V1Sw

Previous Next Play Pause

 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane