Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gdański. 50-lecie małżeństwa Danuty i Adama Kubiak

Opuplikowano 20.11.2024 17:33

Państwo Danuta i Adam Kubiak obchodzą 50-lecie małżeństwa, świętując swoją miłość i wspólne lata. Z tej okazji otrzymali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie oraz serdeczne życzenia od władz Nowego Dworu Gdańskiego.

Państwo Danuta i Adam Kubiak świętują 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. To wyjątkowy jubileusz, pełen wspomnień i dowód na to, że prawdziwa miłość potrafi przetrwać próbę czasu.

Z tej okazji Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego, Jacek Michalski, wręczył Dostojnym Jubilatom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta RP. W imieniu lokalnej społeczności złożył również serdeczne życzenia radości oraz kolejnych lat przeżytych wspólnie.

Do gratulacji dołączyła Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, Dobrosława Fila.

 

Previous Next Play Pause

fot. Gmina Nowy Dwór Gdański

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane