Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gdański. Złote Gody Państwa Jadwigi i Jerzego Jarosińskich

Opuplikowano 26.11.2024 16:37

Złote Gody Państwa Jadwigi i Jerzego Jarosińskich

50-lecie pożycia małżeńskiego to wyjątkowy moment w życiu, wypełniony miłością, szacunkiem i wspomnieniami budowanymi przez pół wieku wspólnej drogi. Państwo Jadwiga i Jerzy Jarosińscy świętowali swoje Złote Gody, podczas których zostali uhonorowani medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Odznaczenia, przyznane przez Prezydenta RP, wręczył Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego, Jacek Michalski. 

Anna Rachwał, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, w imieniu swoim i mieszkańców życzyła Jubilatom kolejnych lat pełnych miłości, zdrowia i szczęścia.

Serdecznie gratulujemy i życzymy, by miłość, która towarzyszyła Państwu przez minione 50 lat, była równie piękna w nadchodzących latach!

 

Previous Next Play Pause
fot. Gmina Nowy Dwór Gd.

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane