Nowy Dwór Gd. Uroczyste otwarcie roku akademickiego 2024/2025 Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Opuplikowano 5.10.2024 16:18

W Żuławskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste otwarcie roku akademickiego 2024/2025 Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które w tym roku obchodzi swoje 10-lecie działalności!
Symbolicznego rozpoczęcia dokonał Burmistrz Jacek Michalski oraz prof. nadzw. dr hab. Jan Wiśniewski, rektor Uniwersytetu WSB Merito w Gdańsku. Uroczystość uświetnił wykład inauguracyjny, który wygłosiła dr Klaudia Skelnik, Prodziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu WSB Merito w Gdańsku, na temat „Wykluczenie cyfrowe – czym jest i jak mu przeciwdziałać”.
























