Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gd. Zakończenie roku akademickiego słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Opuplikowano 27.06.2019 20:16

W Żuławskim Ośrodku Kultury odbyło się zakończenie roku akademickiego słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Rektor Wyższej Szkoły Bankowej prof. Jan Wiśniewski pogratulował Seniorom ukończenia kolejnego etapu. Z kolei Sekretarz Gminy Iwona Kąsek życzyła udanego wypoczynku. W uroczystości zakończenia uczestniczył Starosta Nowodworski Jacek Gross.

Każdy ze studentów, otrzymał pamiątkowy dyplom. Część artystyczną zapewniły dzieci z ŻOK-u.

Previous Next Play Pause
fot. UMiG Nowy Dwór Gd/K.Falk

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane