Przejdź do głównej treści

Burmistrz Jacek Michalski wręczył dyplomy, stypendia i nagrody rzeczowe najlepszym uczniom

Opuplikowano 27.08.2024 14:41
Podsumowanie roku szkolnego 2023/2024
 
Burmistrz Jacek Michalski wręczył w Urzędzie Miejskim dyplomy, stypendia i nagrody rzeczowe najlepszym uczniom kończącego się roku szkolnego. W tym roku to dziewczyny zdominowały szkolną scenę.
 
 
Wiktoria Przytuła otrzymała stypendium, dyplom i nagrody rzeczowe za:
  • uzyskanie najwyższego wyniku w szkołach miejskich z egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego przez OKE,
  • uzyskanie najlepszej średniej ocen w roku szkolnym 2023/2024 wśród absolwentów Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim,
  • Najlepsza Absolwentka Szkół Podstawowych Gminy Nowy Dwór Gdański.
 
Marta Mitura otrzymała stypendium i dyplom za:
  •  uzyskanie najwyższego wyniku w szkołach wiejskich z egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego przez OKE (ZSP Marzęcino).
Gratulujemy tak znakomitych wyników w nauce. Uczennicom towarzyszyli rodzice oraz dyrekcja.
 
 
Previous Next Play Pause
 
Informacje, foto: Gmina Nowy Dwór Gd.
 
Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź „Żuławy Tv” codziennie. Obserwuj www.zulawytv.pl  

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane