Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gdański. Najlepsi uczniowie podstawówek otrzymali stypendia naukowe.

Opuplikowano 1.09.2021 17:27

Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego wręczył stypendia naukowe za najwyższe wyniki z egzaminu ósmoklasisty oraz dla najlepszego absolwenta szkół podstawowych.

Jacek Michalski, burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego spotkał się z uczniami szkół podstawowych, którzy uzyskali najwyższe wyniki z egzaminu ósmoklasisty. Każdy z uczniów otrzymał stypendium naukowe.

Nagrodzeni.

1.Zuzanna Sosnowska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim otrzymała stypendium naukowe za uzyskanie najwyższego wyniku w mieście z egzaminu końcowego przeprowadzonego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną. 

2. Michalina Rucińska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Marzęcinie otrzymała stypendium naukowe za uzyskanie najwyższego wyniku w gminie z egzaminu końcowego przeprowadzonego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną.

 

Previous Next Play Pause

Inf. Urząd Miejski Nowy Dwór Gd

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane