Przejdź do głównej treści

Państwo Grażyna i Adam Sałek świętują 50-lecie pożycia małżeńskiego.

Opuplikowano 25.10.2023 23:22
Państwo Grażyna i Adam Sałek świętują 50-lecie pożycia małżeńskiego.
 
Złote Gody to wyjątkowy moment, który przywołuje wspomnienia, pierwsze spotkanie, chwile piękne, ale też te niełatwe. Pół wieku razem, w zdrowiu i chorobie, w smutku i radości, w bogactwie i biedzie.
 
Z tej okazji Burmistrz Jacek Michalski oraz z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Dobrosława Fila złożyli Jubilatom życzenia kolejnych lat, przeżytych razem we wzajemnej miłości i życzliwości 
 
Państwo Sałek otrzymali z rąk Burmistrza medale, które zostały im przyznane przez Prezydenta RP - medal za długoletnie pożycie małżeńskie.
 
 
Previous Next Play Pause
 
źródło: Gmina Nowy Dwór Gd

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane