Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gdański. Nagrody dla pracowników oświaty.

Opuplikowano 14.10.2021 12:57
Dzień Edukacji Narodowej był okazją do miłych spotkań i rozmów oraz docenienia dyrektorów i nauczycieli, którzy w ostatnich miesiącach wyróżniali się w swojej pracy wychowawczej, dydaktycznej i kierowniczej.
 
Burmistrz Jacek Michalski wręczył nagrody dla następujących nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych
Lista nagrodzonych dyrektorów:
 
Izabela Stefaniak - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim,
Edyta Oryl - dyrektor Zespołu szkolno-Przedszkolnego w Marzęcinie,
 Lubomir Głowacki - dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 4 w Nowym Dworze Gdańskim.
 
Lista nagrodzonych nauczycieli:
 
 Mirosława Kochańska - Szkoła Podstawowa nr 1 w NDG, nauczyciel
 Agnieszka Zacharska - Szkoła Podstawowa nr 2 w NDG, nauczyciel
 Marlena Pastusiak-Gruda - Miejskie Przedszkole nr 4 w NDG, nauczyciel
 Anna Kloc - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kmiecinie, wicedyrektor
 Ewelina Kujawska-Sak - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kmiecinie
 Ewa Witczak - Szkoła Podstawowa nr 2 w NDG
 
"Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam najserdeczniejsze podziękowania za całoroczny trud wkładany w kształcenie i wychowywanie dzieci oraz młodzieży, a także budowanie współczesnej szkoły, jako miejsca przyjaznego i otwartego dla wszystkich" - mówił Burmistrz Jacek Michalski.
 
Słowa uznania i podziękowania dla nagrodzonych przesłała także przedstawicielka Związku Nauczycielstwa Polskiego Maria Szewczyk.
 
W uroczystości uczestniczyli również dyrektorzy przedszkoli i szkół podstawowych, w których pracują wyróżnieni nauczyciele, a także przedstawiciele gminy: Przewodniczący RM Wojciech Krawczyk, Przewodniczący Komisji Oświaty i Spraw Obywatelskich Paweł Zawiliński, Zastępca Burmistrza Rafał Kubacki, Skarbnik Gminy Anna Pałubicka, Zastępca Skarbnika Beata Rembowska, Sekretarz Gminy Iwona Kłos oraz Inspektor ds. oświaty Mateusz Kloskowski.
 
Previous Next Play Pause
 
 
Fot. K.Falk

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane