Przejdź do głównej treści

Nagrody dla nauczycieli w gminie Nowy Dwór Gdański.

Opuplikowano 13.10.2022 22:11
W Żuławski Park Historyczny odbyła się gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji Burmistrz Jacek Michalski przyznał specjalne nagrody dla nauczycieli, którzy przygotowali uczniów do egzaminów zewnętrznych 2022 i osiągnęli najlepsze wyniki w gminie Nowy Dwór Gdański.
 
Nagrody trafiły do:
 
-Katarzyny Petelickiej - Szkoła Podstawowa nr 1 w NDG,
-Jolanty Krawczyk - Szkoła Podstawowa nr 1 w NDG,
-Eweliny Wiśniewskiej - Szkoła Podstawowa nr 1 w NDG,
-Eweliny Doba - Szkoła Podstawowa nr 2 w NDG.
 
Burmistrz wręczył także nagrody dla nauczycieli, którzy wyróżniali się w swoich placówkach zaangażowaniem i pomysłami w minionym roku szkolnym.
 
Nagrodzeni (na wniosek dyrektorów):
 
-Anna Cieślak - Szkoła Podstawowa w Lubieszewie,
-Jolanta Połomska - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kmiecinie,
-Katarzyna Zawilińska - Miejskie Przedszkole nr 4 w NDG,
-Agnieszka Grot-Bednarska - Szkoła Podstawowa nr 2 w NDG,
-Tomasz Górski - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marzęcinie.
 
Previous Next Play Pause
 
Jak co roku przyznano również nagrodę Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego dla dyrektora. Tym razem trafiła ona na ręce dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim Waldemara Sobczaka.
Fot. K.Falk

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane