Mężczyzna z Nowego Dworu Gdańskiego, będąc na kwarantannie pojechał na wesele do Malborka, w którym uczestniczyło 93 osoby.
Opublikowano: 18.08.2020
Trzydziestoparoletni mężczyzna z Nowego Dworu Gdańskiego, będąc na kwarantannie pojechał na wesele do Malborka, w którym uczestniczyło 93 osoby. Przeczekał kontrolę policji i wymknął się z kwarantanny na wesele. Teraz grozi mu surowa kara.
Mężczyzna z Nowego Dworu Gdańskiego został powiadomi…