Piwo z Arturem Dziamborem. Kolejne spotkanie z mieszkańcami. Nowy Dwór Gdanski-30.09.2020
Opuplikowano 1.10.2020 19:48

Kolejne spotkanie mieszkańców z posłem Arturem Dziamborem odbyło się 30 września 2020 r.
W kameralnej atmosferze wymieniano poglądy, poruszano tematy o życiu, polityce, Żuławach. Organizatorem spotkania była Liderka lokalnego klubu Konfederacja ze Stegny Magdalena Stupkiewicz.







