Gmina Nowy Dwór Gd. Nowa remiza i nowy wóz dla OSP Rakowiska! Bezpieczeństwo mieszkańców to priorytet
Opublikowano: 09.02.2026
Oddano do użytku nową remizę strażacką oraz oficjalnie przekazano nowy samochód ratowniczo-gaśniczy jednostce OSP Rakowiska. Inwestycja zapewnia strażakom bezpieczne, nowoczesne warunki do realizacji zadań oraz poprawia bezpieczeństwo mieszkańców Rakowisk i okolic, gdzie w sytuacjach zagrożenia klu…