Piknik Sportowy „Jestem zdrowy, bo ćwiczę” w Nowym Dworze Gdańskim – V edycja za nami!
Opublikowano: 03.05.2026
Dziesięć drużyn, setki sportowych emocji i rekordowa dawka zdrowej energii! Na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu w Nowym Dworze Gdańskim po raz piąty odbył się Piknik Sportowy pod hasłem „Jestem zdrowy, bo ćwiczę”. Wydarzenie, które łączy pokolenia, po raz kolejny udowodniło, że sport to najlepsza…