Wydanie nr 273 / 2022   

 

wtorek, 09 sierpień 2022 11:36

Bądź nadzieją dla innych. Zostań Wolontariuszem Szlachetnej paczki. Wyróżniony

Napisał
 Zostań Wolontariuszem Szlachetnej paczki. Zostań Wolontariuszem Szlachetnej paczki.
Wśród nas żyją osoby w potrzebie, o których nikt nie wie. Zadaniem Szlachetnej Paczki jest nie tylko zbiórka i przekazanie darów, ale również znajdywanie rodzin bądź osób samotnych, którym należy pomóc. Udaje się to dzięki ciężkiej pracy Wolontariuszy, którzy poprzez swoje zaangażowanie realnie wpływają na życie konkretnych osób, są inspiracją dla innych i uruchamiają społeczną zmianę w swoim otoczeniu. Bez Wolontariuszy nie byłoby Szlachetnej Paczki, to dzięki Nim można dotrzeć bezpośrednio do osób żyjących w biedzie.
 
W całej Polsce potrzebnych jest ok. 11 tysięcy Wolontariuszy. Zachęcamy do udziału w tej szczytnej akcji i zgłaszania chęci zostania Wolontariuszem

Nowy Dwór Gdański ma w sobie wielki potencjał, dlatego wierzę, że w tym roku uda nam się zwiększyć liczbę Wolontariuszy a tym samym pomoc większej liczbie Rodzin w potrzebie.


Poszukujemy Wolontariuszy, którzy dzięki swoim działaniom będą mieli wpływ na realną zmianę w życiu ludzi, których często nawet nikt nie dostrzega. Szlachetna Paczka to nie tylko pomoc materialna, ale także odzyskanie wiary w siebie i w ludzi przez osoby potrzebujące wsparcia.

 

szlachetna paczka 2

 


To daje nadzieję, poczucie wpływu, radość i satysfakcję.
Dołącz do nas, do społeczności sprawczych ludzi, którym nie jest wszystko jedno.

Rejon Sztutowo, (by mógł się otworzyć) potrzebuje Lidera oraz Wolontariuszy.

Wejdź na www.SuperW.pl

Zapraszamy do polubienia strony Szlachetna Paczka Nowy Dwór Gdański i Sztutowo.

 
 

Media

Zostań Wolontariuszem Szlachetnej paczki.

Skomentuj