Nowy Dwór Gd. Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej nr 2.
Opuplikowano 26.10.2018 12:28

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 2 zostali pełnoprawnymi uczniami. W dniu 26 października 2018 r. odbyło się pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień. W otoczeniu wzruszonych rodziców i najbliższych złożyli przysięgę.
Uczniowskie ślubowanie w tym roku złożyły 2 klasy, Ia i Ib. Symbolicznym ołówkiem pasowała dzieci pani dyrektor Izabela Stefaniak i Marlena Bielak.
Dzieci wraz z Samorządem Uczniowskim przygotowały na tę niezwykłą uroczystość część artystyczną. Pomogły im w tym panie wychowawczynie pani Anna Hrycyna i Wioletta Samuś.







