Wydanie nr 231 / 2022   

 

czwartek, 28 lipiec 2022 23:52

Zespół medyków z centrum ratownictwa z Wrocławia korzystając z okazji Święta Policji, przekazał dla policjantów z Krynicy Morskiej zestawy apteczek ratowniczych.

Napisał
Zespół medyków z centrum ratownictwa z Wrocławia korzystając z okazji Święta Policji, przekazał dla policjantów z Krynicy Morskiej zestawy apteczek ratowniczych. Zespół medyków z centrum ratownictwa z Wrocławia korzystając z okazji Święta Policji, przekazał dla policjantów z Krynicy Morskiej zestawy apteczek ratowniczych. KPP NDG
Współpraca między służbami ratunkowymi jest bardzo istotna, gdy tak ważna jest wspólna walka o ludzkie życie i bezpieczeństwo. Zespół medyków z Centrum Ratownictwa z Wrocławia przekazał dla policjantów z Posterunku w Krynicy Morskiej profesjonalne apteczki ratownicze, aby mogli zawsze być gotowi i w pełni wyposażeni do ratowania ludzkiego życia.
 
Z okazji Święta Policji zespół medyków, przekazał funkcjonariuszom profesjonalne apteczki ratownicze, które będą im służyć podczas patroli wodnych. Dla wszystkich służb ratunkowych zawsze najważniejsze jest ratowanie ludzkiego życia i profesjonalne wyszkolenie. W sezonie wakacyjnym służby ratunkowe mają bardzo dużo pracy. Nad morze oraz akweny wodne przybywają tysiące turystów, często znajdują się w różnych sytuacjach, które wymagają ich pomocy.
 
Nasi policjanci oraz medycy z Wrocławia spotykają się na wspólnych szkoleniach, gdzie podnoszą umiejętności z ratownictwa wodnego, ratowania ludzkiego życia oraz prawidłowego i bezpiecznego postępowania z osobą podejmowaną z wody. Wspólne spotkania dają ogrom przydatnej wiedzy i nowych umiejętności. Cieszymy się, że możemy, szkolić się z profesjonalistami co podnosi poziom bezpieczeństwa na terenie Mierzei Wiślanej, dzięki wyszkolonym i wyposażonym policjantom.
 
 
Informacja. foto: KPP Nowy Dwór Gd

Skomentuj