Wydanie nr 177 / 2022   

 

środa, 15 czerwiec 2022 19:41

Nowy Dwór Gd. Informacja o napadzie na dziewczynkę to fake news. Wyróżniony

Napisane przez KPP Nowy Dwór Gd
Wczoraj ( 14.06.2022 r.) w internecie pojawiła się informacja, że na terenie Nowego Dworu Gdańskiego doszło do przestępstwa o charakterze seksualnym wobec osoby małoletniej. Policja zaprzecza tym informacjom. Nie jest prowadzone żadne postępowanie w takiej sprawie, ani też policja nie otrzymała takiego zgłoszenia.
 
Dramatycznie brzmiące ostrzeżenie przed mężczyzną, który miał się dopuścić zgwałcenia od kilkunastu godzin krąży w internecie - TO FAKE NEWS!

Wczoraj ( 14.06.2022 r.)w internecie pojawiła się informacja, że na terenie Nowego Dworu Gdańskiego doszło do przestępstwa o charakterze seksualnym wobec osoby małoletniej. Trzeba jednoznacznie podkreślić, że nowodworska policja nie otrzymała w ostatnim czasie żadnego zgłoszenia o zgwałceniu jakiegokolwiek dziecka.

Przypominamy, by nie klikać w podejrzane linki, bo można stać się ofiarą cyberprzestępców, których celem jest zdobycie danych do naszych kont i haseł. Informacje te mogą posłużyć do wyłudzania danych osobowych i przejęcia konta, a następnie oszustwa między innymi na BLIKA.
 
Jeżeli wydaje nam się, że dana strona jest nieprawdziwa i podejrzana, nie klikajmy w nią pod żadnym pozorem, nie udostępniajmy tego dalej innym osobom!
 
Informacja: Nowodworska policja 

Skomentuj