Wydanie nr 177 / 2022   

 

wtorek, 24 maj 2022 21:37

Powiat Nowodworski. W Stegnie powstanie 50 miejsc parkingowych. Wyróżniony

Napisał

W Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Gdańskim podpisano umowę na budowę miejsc parkingowych wzdłuż ulicy Morskiej w Stegnie. Jeszcze przed sezonem oddanych zostanie do użytku 50 miejsc parkingowych.

We wtorek, 24 maja br. starosta nowodworski Jacek Gross i wicestarosta Barbara Ogrodowska podpisali umowę na „Przebudowę drogi powiatowej nr 2325G ul. Morska w Stegnie w zakresie budowy zatok parkingowych”.

Nowe miejsca parkingowe wykona firma PPH Mariola i Janusz Szalczewscy z Kmiecina. Nadzór Inwestorski pełnić będzie firma Inwest-Drog Dariusz Jastrzębski Myślęcin.

Dzięki temu przedsięwzięciu powstanie parking na 51 miejsc, w tym 4 miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych oraz 47 miejsc dla samochodów osobowych. W ramach zadania wykonane zostanie również oznakowanie poziome i pionowe oraz wybudowany zostanie chodnik — informuje Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim.

Całkowity koszt inwestycji to 318 500,00 zł brutto, a jej realizacja potrwa 40 dni.

 

stegna parking umowa powiat3
stegna parking umowa powiat4
stegna parking umowa powiat1
stegna parking umowa powiat2
Previous Next Play Pause
 
źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim
 
 
 
 

Skomentuj

1 komentarz

  • Link do komentarza Miłośnik płatnych parkingòw środa, 25 maj 2022 14:54 napisane przez Miłośnik płatnych parkingòw

    Parking oczywiście w zamyśle i pomyśle płatny ? Każda władza dba o komfort mieszkańcòw i turystòw serwując im kolejne podatki... Już w zeszłym roku obstawiono wszystkie dostępne parkingi blisko plaż za 35 zł i więcej ...

    Raportuj