Wydanie nr 146 / 2022   

 

piątek, 06 maj 2022 18:08

Starosta Nowodworski wręczył stypendia i nagrody sportowe najlepszym. Wyróżniony

Napisał
Starosta Nowodworski wręczył stypendia i nagrody sportowe najlepszym. Starostwo powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim
Były sukcesy, są nagrody. Powiat nagrodził sportowców! W czwartek 5 maja 2022 r. podczas VI sesji Rady Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla zawodników z terenu naszego powiatu osiągających wysokie wyniki sportowe.
Samorząd Powiatu Nowodworskiego od wielu lat przyznaje nagrody dla najlepszych zawodników, którzy zajmują wysokie miejsca na zawodach rangi nie tylko wojewódzkiej, ale także krajowej czy europejskiej. Jest to forma uznania i docenienia znakomitych wyników sportowych, ciężkiej pracy oraz podziękowanie za promocję Powiatu Nowodworskiego.
Przybyłych na uroczystość laureatów, ich rodziców oraz trenerów powitali Starosta Nowodworski Jacek Gross, oraz Przewodniczący Rady Powiatu Nowodworskiego Robert Ciżmowski, którzy pogratulowali młodym sportowcom wyników i osiągnięć sportowych oraz wyrazili podziw dla ich talentów i walki o coraz wyższe laury.
Nagrody z rąk Starosty Nowodworskiego i Przewodniczącego Rady Powiatu Nowodworskiego odebrali:
Julia Fidut – tancerka, Klub Tańca „Jantar” (I miejsce w Mistrzostwach Polski FTS Formacji Tanecznych: styl Standard).
Olga Nycnerska – tancerka, Klub Tańca „Jantar” ( I miejsce w Mistrzostwach Warmińsko-Mazurskiego Związku Sportu Tanecznego, I miejsce w Mistrzostwach Warmińsko-Mazurskiego Związku Sportu Tanecznego: styl Standard, I miejsce w Turnieju Młodych Talentów, IV miejsce w Mistrzostwach Polski FTS w klasie B).
Mikołaj Juśko – zawodnik Sportowego Klubu Karate „Senshi” (IX miejsce w Międzynarodowych zawodach Karate w Budapeszcie, VII miejsce w Krajowych Zawodach Grand Prix Karate).
Wojciech Piotrowski – zawodnik LKS Żuławy, Sekcja podnoszenia ciężarów ( I miejsce i złoty medal w kat. +96 kg w Mistrzostwach Polski do lat 15 Młodzików, III miejsce i brązowy medal w rwaniu, IV miejsce w dwuboju w Mistrzostwach Europy do lat 15).
Laureaci oprócz nagród pieniężnych otrzymali również pamiątkowe dyplomy i upominki. Nagrodzonym gratulujemy dotychczasowych osiągnięć, życzymy kolejnych sukcesów sportowych oraz realizacji wszystkich planów i zamierzeń.
 
nagrody dla sportowców (3)
nagrody dla sportowców
nagrody dla sportowców (5)
nagrody dla sportowców (4)
Previous Next Play Pause
 
Informacja: Powiat Nowodworski 

Skomentuj