Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gd. Słupek na środku chodnika zagraża rowerzystom.

Opuplikowano 21.09.2018 18:11
Pozostałość po koszu? Czy niedokończona inwestycja straszy i przeszkadza rowerzystom na środku chodnika w centrum miasta.
Słupek, stoi na środku chodnika przy salonie Play. Wpada na niego, co druga osoba na rowerze. Słupek jest mało widoczny i kompletnie niepotrzebny, nie służy niczemu. -Dziś-pisze nasz widz- chłopiec wpadł na niego i uderzył głową w drzewo. Ludzie się strasznie skarżą i może to doprowadzić do poważnego wypadku-. Wiemy, że nasze władze są konsekwentne w działaniu. Może uda się coś zrobić w kwestii usunięcia słupka. W imieniu mieszkańców bardzo prosimy.

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane