Wydanie nr 146 / 2022   

 

środa, 27 kwiecień 2022 20:14

Warsztaty i zawody dla najmłodszych. Dwa dni atrakcji. Majówka z wędką. Wyróżniony

Napisał
Warsztaty i zawody dla najmłodszych. Dwa dni atrakcji. Majówka z wędką. Warsztaty i zawody dla najmłodszych. Dwa dni atrakcji. Majówka z wędką. Edyta Kozakiewicz

Zarząd Koła nr 6 PZW w Nowym Dworze Gdańskim wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Jackiem Michalskim mają zaszczyt zaprosić wszystkich adeptów wędkarstwa na "Majówkę z wędką"

30.04.2022 - porozmawiamy o gatunkach ryb w naszych rodzimych rzekach i jak je rozpoznawać, dowiemy się, z czego składa się zestaw wędkarski i jakie niezbędne akcesoria potrzebne są każdemu wędkarzowi, dowiemy się jakie zanęty i przynęty stosować na dane gatunki ryb oraz poruszymy jeszcze wiele ciekawych tematów.
Zapraszamy dzieci i młodzież wraz z pełnoletnimi opiekunami. Brak ograniczenia ilościowego.
 
01.05.2022 - o godzinie 9 00 widzimy się na zbiórce przed zawodami wędkarskimi. Omówimy sobie zasady wędkowania, dokonamy losowania stanowisk, a następnie dzieci i młodzież będą rywalizować przez dwie godziny. Następnie nastąpi ważenie ryb, wyłonienie zwycięzców i wręczenie nagród oraz wspólny posiłek.
 
Dzieci i młodzież rywalizować będą w 3 kategoriach wiekowych:
 
5-8 lat - opiekun może pomagać w wędkowaniu
9-12 lat - opiekun pomaga sporadycznie za zgodą sędziego
13-16 lat - opiekun nie pomaga, pomocy udziela sędzia
 
Zawodnik zobowiązany jest posiadać własny sprzęt wędkarski wraz z siatką do przechowywania ryb, a także posiadać pełnoletniego opiekuna na cały czas trwania zawodów. Ilość miejsc ograniczona.
 
Szanowni Państwo jeśli ktoś chciałby w jakikolwiek sposób uatrakcyjnić zawody wędkarskie dokładając się do puli nagród bądź do puli smakołyków dla najmłodszych prosimy o kontakt pod nr tel. 697-033-973.
 
Każda pomoc w każdej formie jest mile widziana - bo wywołuje uśmiech na twarzy dziecka.

Skomentuj