Przejdź do głównej treści

Piotr Perzanowski nowym komendantem Miejsko-Gminnego Związku OSP.

Opuplikowano 15.09.2018 11:32
Nowy Dwór Gd. Zmiana warty w nowodworskich strukturach OSP.
 
Druh Jarosław Dywizjusz zrezygnował z funkcji komendanta Miejsko-Gminnego Związku OSP. Nowym komendantem Miejsko-Gminnego Związku OSP został wybrany druh Piotr Perzanowski.
 
Druh Jarosław Dywizjusz pozostaje nadal na stanowisku prezesa Miejsko-Gminnego Związku OSP  oraz prezesa OSP Nowy Dwór Gdański.
Panu Jarkowi dziękujemy za dotychczasową pracę na tym stanowisku, a Panu Piotrowi życzymy powodzenia w nowych obowiązkach.

 

Previous Next Play Pause

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane