Wydanie nr 146 / 2022   

 

środa, 29 grudzień 2021 23:55

Program „Posiłek w szkole i w domu” Remont i doposażenie kuchni w Zespole Szkół w Stegnie. Wyróżniony

Napisał
Program „Posiłek w szkole i w domu” w Stegnie Program „Posiłek w szkole i w domu” w Stegnie Edyta Kozakiewicz

Remont i doposażenie kuchni w Zespole Szkół w Stegnie.

Pod koniec czerwca wójt gminy Stegna, Ewa Dąbska, podpisała umowę w ramach realizacji modułu 3 wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”i otrzymała dotację w wysokości 70 217 złotych. Pieniądze zostały przeznaczone na doposażenie i poprawę standardu obecnie funkcjonującej stołówki w Szkole Podstawowej im. I Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte wchodzącej w skład Zespołu Szkół w Stegnie. Koszt całkowity realizacji zadania to 87 918,44 zł.

Zakupiony w ramach programu „Posiłek w szkole i w domu” specjalistyczny sprzęt oraz niezbędny asortyment będzie służył do przygotowania i wydawania posiłków dla 4 szkół na terenie gminy. Zrealizowano zakup m.in. pieca konwekcyjno-parowego, obieraczki do ziemniaków, zmywarki kapturowej, lodówki i innych akcesoriów gastronomicznych.

Nie jest to pierwsze dofinansowanie dla gminy Stegna przyznane w ramach programu "Posiłek w szkole i w domu". W 2019 roku fundusze z tego projektu otrzymała Szkoła Podstawowa w Drewnicy wchodząca w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Drewnicy.


remont kuchni w stegnie (7)_edited
remont kuchni w stegnie (4)_edited
remont kuchni w stegnie (3)_edited
remont kuchni w stegnie (5)
remont kuchni stegna (2)
remont kuchni stegna (1)
Previous Next Play Pause

 

W materiale doszło do pomyłki imienia pani dyrektor to Renata Cichosz.

 

Skomentuj