Wydanie nr 177 / 2022   

 

czwartek, 04 listopad 2021 21:38

Umowa na utworzenie i uruchomienie Ośrodka Wsparcia i Testów w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Nowym Dworze Gdańskim.

Napisał
Umowa na utworzenie i uruchomienie Ośrodka Wsparcia i Testów w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Nowym Dworze Gdańskim. Umowa na utworzenie i uruchomienie Ośrodka Wsparcia i Testów w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Nowym Dworze Gdańskim. Starostwo powiatowe

Pan Jacek Gross Starosta Nowodworski wraz z Wicestarostą Barbara Ogrodowska podpisali umowę na utworzenie i uruchomienie Ośrodka Wsparcia i Testów w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Nowym Dworze Gdańskim.

Dyrektor Pomorskiego PFRON Pan Dariusz Majorek podczas spotkania podkreślił, że Powiat Nowodworski jako jeden z ośmiu podmiotów w Polsce otrzymał dofinansowanie z PFRON w ramach programu „Centra informacyjno-doradcze dla osób z niepełnosprawnością”.

Środki w wysokości 1 502 375,00 zł przeznaczone zostaną m.in. na zakup specjalistycznego sprzętu dla osób niepełnosprawnych w celu ich testowania w warunkach domowych oraz na szkolenia i warsztaty dla personelu zaangażowanego w realizację projektu. Zadanie będzie realizowane od listopada 2021 do 31 grudnia 2024 roku.

 

sosw umowa starostwo1
sosw umowa starostwo2
sosw umowa starostwo4
Previous Next Play Pause
Fot. Starostwo Powiatowe Nowy Dwór Gd

Skomentuj