Wydanie nr 334 / 2021   

 

czwartek, 14 październik 2021 22:22

Uczniowie z Zespołu Szkół włączyli się w akcje prowadzone na rzecz schroniska. Ty też możesz pomóc. Wyróżniony

Napisał
Uczniowie z Zespołu Szkół włączyli się w akcje prowadzone na rzecz schroniska. Ty też możesz pomóc. Uczniowie z Zespołu Szkół włączyli się w akcje prowadzone na rzecz schroniska. Ty też możesz pomóc. mat. organizatora

Uczniowie z Zespołu Szkół włączyli się w akcje prowadzone na rzecz schroniska. Ty też możesz pomóc. Schronisko Iskierka we współpracy z Zespołem Szkół Nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim stworzyło projekt CIEPŁA BUDA.


W ramach projektu uczniowie na zajęciach praktycznych wykonają ocieplane budy dla podopiecznych Nowodworskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom „ISKIERKA”.

Aby było to możliwe, potrzebne są środki na zakup materiałów, które zostaną wykorzystane przy tworzeniu nowych bud.

Październik, czyli miesiąc dobroci dla zwierząt, jest dobrym czasem aby zatrzymać się na chwilę i pochylić nad zwierzętami na co dzień pomijanymi i niewidocznymi, wegetującymi za kratami schronisk i przytulisk w całej Polsce.

 Zima to najtrudniejsza pora roku dla zwierząt mieszkających w zewnętrznych kojcach, niestety mróz nie ma dla nich litości.
 Wspólnie podarujmy ciepło tym, którzy nie spędzą tej zimy w ogrzewanych domach u boku kochających rodzin.

Link do zbiórki 

 Przypominamy też o trwającej akcji Podaj łapę. Może ty też, zechcesz wspomóc schronisko Iskierka.

16.09.2021 r. rozpoczęła się kolejna edycja akcji podaj łapę w zespole szkół. Członkowie Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem Wicedyrektora Krzysztofa Muchy i opiekuna Samorządu Uczniowskiego, pani Anny Czerwińskiej, rozpoczęli zbieranie środków w celu zakupu karmy dla schroniska w Nowym Dworze Gdańskim. Akcja potrwa do końca listopada.

W ubiegłym roku udało się zebrać około 500 zł ! Już po pierwszym dniu wzrosła nadzieja na pobicie rekordu ! :)

Samorząd uczniowski dziękuje wszystkim za pomoc i prosi o dalsze wsparcie tej pięknej akcji.

 

lapa-6
lapa-2
lapa-1
Previous Next Play Pause

Skomentuj