Wydanie nr 334 / 2021   

 

środa, 06 październik 2021 13:23

Szalony Tydzień w Designer Outlet Gdańsk

Napisał
Szalony Tydzień w Designer Outlet Gdańsk Szalony Tydzień w Designer Outlet Gdańsk

Szalony Tydzień w Designer Outlet Gdańsk

 

Tej jesieni Designer Outlet Gdańsk po raz kolejny zaprasza na swoje coroczne święto zakupów, mody i przyjemności. W dniach od 4 do 9 października – ceny spadają nawet do -80%.

 

Akcja Szalony Tydzień zyskała już rangę cyklicznego i ważnego wydarzenia w kalendarzu modowym.

W trakcie tych kilku szalonych dni sklepy we wszystkich centrach Designer Outlet przygotowują specjalne oferty i dodatkowe rabaty. To prawdziwe święto zakupów w wyjątkowych cenach i jedyna w swoim rodzaju akcja promocyjna, podczas której można sprawić sobie przyjemność kupując jesienne kolekcje ulubionych marek w cenach obniżonych nawet do -80%.

Akcja Szalony Tydzień przyciąga miłośników mody i polowania na promocje. A zakupowych ekspertów nie brakuje właśnie wśród klientów centrów outletowych. Tu króluje smart shopping! Mieszkańcy okolic Warszawy, Gdańska i Sosnowca wiedzą kiedy mogą w centrach Designer Outlet sprawić sobie przyjemność. Podczas tych kilku dni promocji i pogłębionych rabatów poszukują rzeczy ulubionych marek, w doskonałej jakości i za rozsądną cenę.

W dniach 4-9 października w Designer Outlet Gdańsk na  klientów czeka dodatkowa niespodzianka. Za każde zakupy za minimum 300 zł na jednym paragonie, zrobione od 4 do 9 października br. można odebrać bonus w postaci bonu zniżkowego na kwotę 100 zł do wybranych salonów.

Zatem niezależnie od tego, czy szukasz ciepłej kurtki, idealnej pary jeansów, czy sportowych butów, na zakupy warto wybrać się do Designer Outlet Gdańsk i skorzystać z ofert przygotowanych wyłącznie na Szalony Tydzień. To dobry moment na uzupełnienie jesiennej garderoby, albo spełnienie długo odkładanej zakupowej zachcianki. 

W trakcie Szalonego Tygodnia wszyscy zapobiegliwi mogą zacząć myśleć o świątecznych prezentach, bo jak się okazuje, coraz więcej z nas zaczyna planować grudniowe wydatki z dużym wyprzedzeniem. Dzięki temu unikamy przedświątecznych tłumów, kupowania nieprzemyślanego i na ostatnią chwilę i co najważniejsze, nie kumulujemy wydatków. Akcje wyprzedażowe są doskonałym momentem na zapolowanie fajnych gwiazdkowych prezentów dla najbliższych, szczególnie że ceny sprzyjają kupowaniu. 

Jeszcze do soboty jest czas na przyjemne, nieśpieszne zakupy w cenach obniżonych nawet do -80% w salonach w Designer Outlet Gdańsk.

Skomentuj