Żuławy. Pojedziemy 2 km odcinkiem budowanej siódemki. Otwarta S7 w Dworku - 18.01.2018
Opuplikowano 19.01.2018 20:21

Żuławy. Otwarty został dla kierowców 2 kilometrowy odcinek ekspresówki z miejscowości Dworek w stronę Nowego Dworu Gdańskiego.
Metrostav wykonawca budowanej S7 od Koszwał do Nowego Dworu Gdańskiego udostępnił w czwartek 18.01.2018 br fragment drogi ekspresowej, który będzie służyć kierowcom jako tymczasowy objazd - Wprowadzono tymczasową zmianę organizacji ruchu, poprzez udostępnienie kierowcom północnej jezdni drogi ekspresowej S7 na odcinku między Dworkiem a Nową Kościelnicą - mówi Piotr Michalski, rzecznik prasowy gdańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Nadal jednak obowiązuje tu ograniczenie do 50 km/h.
https://www.youtube.com/watch?v=sSJmAqpcmQE&t=174s






