Wydanie nr 170 / 2021   

 

czwartek, 13 maj 2021 21:08

Dh Józef Zgliniecki skończył 70 lat. Życzenia od strażaków. Wyróżniony

Napisane przez
10 maja święto w jednostce OSP Jantar obchodził ktoś bardzo wyjątkowy. To osoba pełna pasji i poświęcenia w tym co robi- mówią o nim strażacy. Dh Józef Zgliniecki skończył 70 lat.
 
Dh Józef Zgliniecki skończył 70 lat. Był wielokrotnie nagradzany za prowadzenie kronik strażackich na poziomie wojewódzkim i krajowym. Do dziś pełni funkcję wice prezesa OSP Jantar wspierając ową straż swoim doświadczeniem strażackim. Przez wiele lat był też kierowcą samochodu pożarniczego i jednocześnie gospodarzem w jednostce utrzymując sprzęt w gotowości bojowej na wzorowym poziomie. Za jego strażackim zaangażowanie do dziś dnia cała brać strażacka jest mu szczególnie wdzięczna i w takim dniu składa mu najlepsze życzenia i jeszcze więcej zapału i samych sukcesów.
 
-Dzisiaj publikujemy zdjęcie naszego kronikarza dh Józefa Zglinieckiego, który obchodzi swoje okrągłe 70 urodziny. Dla naszej społeczności strażackiej to poprostu "wujek"
Brać strażacka w tym dniu składa najserdeczniejsze życzenia dalszej pomyślności, zdrowia i niekończących się kartek w najpiękniejszych kronikach OSP! 100 lat!!! - czytamy na stronie OSP Jantar.
 
 
Brak opisu.

Media

Skomentuj

Facebookjoomla

 Żuławy TV - Regionalna Telewizja z powiatu nowodworskiego.

+48 513 829 291  kontakt@zulawytv.pl