Burmistrz Jacek Michalski odwiedził partnerskie miasto Swietłyj - 08.07.2017
Opuplikowano 12.07.2017 17:08

Burmistrz Nowego Dworu Gd. Jacek Michalski wziął udział w obchodach Dnia Rybaka, które są świętem partnerskiego miasta Swietłyj.
Była okazja spotkać się z przyjaciółmi i porozmawiać o wspólnych planach. Nowy Dwór Gdański to miasto partnerskie Swietłyj na Ukrainie od 15 lat.
fot.gmina nowy dwór gd.
[foogallery id="7844"]







