Przejdź do głównej treści

Burmistrz Jacek Michalski odwiedził partnerskie miasto Swietłyj - 08.07.2017

Opuplikowano 12.07.2017 17:08
Burmistrz Nowego Dworu Gd. Jacek Michalski wziął udział w obchodach Dnia Rybaka, które są świętem  partnerskiego miasta Swietłyj. Była okazja spotkać się z przyjaciółmi i porozmawiać o wspólnych planach. Nowy Dwór Gdański to miasto partnerskie Swietłyj na Ukrainie od 15 lat. fot.gmina nowy dwór gd. [foogallery id="7844"]  

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane