Przejdź do głównej treści

Złote Gody Państwa Przydatek!

Opuplikowano 1.04.2025 1:10

Złote Gody Państwa Przydatek!

Z ogromną radością pragniemy ogłosić, że Państwo Teresa i Zdzisław Przydatek obchodzą w tym roku wyjątkową rocznicę – 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego. To wyjątkowe wydarzenie, pełne miłości, oddania i wspólnego przeżywania życia, zasługuje na szczególne wyróżnienie.

Z tej okazji, w imieniu lokalnej społeczności, Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego, Jacek Michalski, oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Anna Rachwał, złożyli Jubilatom serdeczne gratulacje oraz życzenia wielu kolejnych lat pełnych wzajemnej miłości i radości, w otoczeniu rodziny i najbliższych.

Złote Gody to czas, kiedy wspomina się wszystkie wspólne chwile, radości i trudności, które ukształtowały piękny związek Państwa Przydatek. 

Wszystkim życzymy wielu kolejnych lat pełnych szczęścia, zdrowia i wzajemnej troski, a także nieustającej radości z obcowania z najbliższymi. Oby kolejna dekada przyniosła jeszcze więcej chwil pełnych ciepła, radości i uśmiechu.

Gratulacje i życzenia dla Jubilatów! 

 

Previous Next Play Pause
 
źródło: Miasto i Gmina Nowy Dwór Gd/ K.Falk

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane