Przejdź do głównej treści

Zmarła Sabina Dębek najstarsza mieszkanka Gminy. Miała 106 lat

Opuplikowano 31.05.2017 8:03

Z przykrością informujemy o śmierci Pani Sabiny Dębek, najstarszej mieszkanki naszej gminy. Pani Sabina przeżyła 106 lat. Pogrążonej w smutku rodzinie, składamy wyrazy współczucia i wsparcia.

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane