Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gdański. Złote Gody Teresy i Tadeusza Nowakowskich! 

Opuplikowano 15.11.2024 23:35
Złote Gody Teresy i Tadeusza Nowakowskich! 

Państwo Teresa i Tadeusz Nowakowscy świętują 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego! Z okazji tego pięknego jubileuszu zostali uhonorowani Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Uroczystego wręczenia dokonał Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego, Jacek Michalski.

Podczas obchodów nie zabrakło ciepłych słów i serdecznych gratulacji. Życzenia Jubilatom złożyli ich bliscy, Burmistrz oraz Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, Dobrosława Fila.

Państwo Nowakowscy są pięknym przykładem dla młodszych pokoleń, pokazując, że miłość, wytrwałość i wzajemny szacunek potrafią stworzyć trwałą i szczęśliwą więź.

Życzymy wielu kolejnych lat pełnych zdrowia, radości i miłości!

 

Previous Next Play Pause
 
 
fot. Gmina Nowy Dwór Gd

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane