Przejdź do głównej treści

Złote Gody Państwa Elżbiety i Jana Uryć

Opuplikowano 22.10.2024 21:45

Złote Gody Państwa Elżbiety i Jana Uryć

Państwo Elżbieta i Jan Uryć obchodzą Złote Gody, świętując 50 lat wspólnego małżeństwa. To wyjątkowy moment w ich życiu, który zasługuje na szczególne uznanie. Z tej okazji Burmistrz Jacek Michalski oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Anna Rachwał, złożyli Jubilatom serdeczne życzenia wielu kolejnych lat przeżytych w miłości, życzliwości i trosce o siebie.

 

Państwo Uryć są wspaniałym przykładem dla innych par. Życzymy im wszystkiego najlepszego!

 

Previous Next Play Pause
 
źródło: Gmina Nowy Dwór Gd.

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane