Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gd. Posłanka na Sejm RP Magdalena Sroka otworzyła biuro

Opuplikowano 27.05.2024 19:20
W naszym mieście będzie funkcjonowało drugie biuro parlamentarne. Swoją placówkę otworzyła Posłanka na Sejm RP Magdalena Sroka z Trzeciej Drogi/PSL. To kolejne miejsce w sercu Żuław, gdzie mieszkańcy będą mogli zwrócić się z różnymi kwestiami i problemami do parlamentarzystki.

W otwarciu biura udział wziął m.in. Burmistrz Jacek Michalski, a także wicestarosta Lubomir Głowacki, Wójt Tomasz Gajewski i przedstawiciele PSL/ i Trzeciej Drogi.
 
Biuro w Nowym Dworze znajduje się przy ul. Kopernika 5
 
tel. 530 208 483
 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 
 
Previous Next Play Pause
 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane