Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gd. Delegacja z naszej gminy rozpoczęła wizytę w mieście partnerskim Velka nad Veličkou

Opuplikowano 28.04.2024 23:48

Nowy Dwór Gd. Delegacja z naszej gminy rozpoczęła wizytę w mieście partnerskim Velka nad Veličkou

Młodzież oraz delegacja samorządowców z naszej gminy, przebywają w czeskim mieście partnerskim Velka nad Veličkou. Jak co roku wizyta skupia się na sportowych zmaganiach naszej młodzieży z rówieśnikami z Czech.

Nie brakowało zdrowych, sportowych emocji. Z kolei część samorządowa na czele z Burmistrzem Jackiem Michalskim wymienia się doświadczeniami z partnerami z Velki. 

 

Previous Next Play Pause
 
źródło: Gmina Nowy Dwór Gd.

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane