Nowy Dwór Gd. Państwo Elżbieta i Lech Laskowscy świętują 50-lecie pożycia małżeńskiego.
Opuplikowano 18.04.2024 18:13

Państwo Laskowscy otrzymali z rąk Burmistrza medale, które zostały im przyznane przez Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie.
Państwo Elżbieta i Lech Laskowscy świętują 50-lecie pożycia małżeńskiego. Złote Gody są wyjątkowym momentem, który przywołuje wspomnienia, pierwsze spotkanie, chwile piękne, zabawne historie.
Pół wieku razem, w zdrowiu i chorobie, w smutku i radości, w bogactwie i biedzie.















