Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gdański. Spotkanie w Urzędzie Miejskim: Współpraca Samorządu z OSP i Planowanie Centrum Ratowniczo-Gaśniczego

Opuplikowano 26.03.2024 22:55

Nowy Dwór Gdański. Spotkanie w Urzędzie Miejskim: Współpraca Samorządu z OSP i Planowanie Centrum Ratowniczo-Gaśniczego

W Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie Burmistrza Jacka Michalskiego oraz pełnomocnika gminnego ds. ochrony przeciwpożarowej, Tomasza Komoszyńskiego, z prezesami i komendantami jednostek OSP z terenu naszej gminy.

Głównym tematem dyskusji było zacieśnienie współpracy pomiędzy samorządem a Ochotniczymi Strażami Pożarnymi (OSP) w celu opracowania optymalnych rozwiązań oraz plany dotyczące budowy Centrum Ratowniczo-Gaśniczego w Nowym Dworze Gdańskim.

 

Previous Next Play Pause
fot. Gmina Nowy Dwór Gd/K.Falk

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane