Przejdź do głównej treści

Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem i budynkiem sanitarno-szatniowym powstanie przy Zespole Szkół w Stegnie.

Opuplikowano 8.03.2024 0:57
Zostanie wybudowane zadaszone boisko wielofunkcyjne wraz z zapleczem sanitarnym  przy Zespole Szkół w Stegnie.
 
Pani Wójt Ewa Dąbska podpisała umowę z firmą PRZEMBUD GDANSK S.A. reprezentowaną przez Panią Gabrielę Wróbel na wykonanie zadania pn.: „Program Olimpia-Program budowy przyszkolnych hal sportowych na 100-lecie pierwszych występów reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich".
 
Na inwestycję udało się pozyskać dofinansowanie w wysokości 2 770 00,00 zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki.
 
 
 
Previous Next Play Pause
 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane