Przejdź do głównej treści

Ćwiczenia strażaków w Nowodworskim Szpitalu: Doskonalenie umiejętności ewakuacji i lokalizacji pożaru

Opuplikowano 31.05.2023 19:47

Strażacy przeprowadzili ćwiczenia w Nowodworskim Szpitalu, podczas których doskonalili umiejętności ewakuacji osób poszkodowanych oraz lokalizacji źródła pożaru.

Dnia 31 maja odbyły się ćwiczenia strażaków w Nowodworskim Szpitalu. Strażacy mieli możliwość zapoznania się z układem pomieszczeń wewnątrz budynku szpitala oraz istotnymi punktami na zewnątrz.

Głównym celem ćwiczeń było skuteczne ewakuowanie osób poszkodowanych z obszaru niebezpiecznego oraz identyfikacja źródła pożaru. Ze względu na ciągłą pracę szpitala, ograniczono ćwiczenia do pomieszczeń piwnicy oraz terenu zewnętrznego.

W ćwiczeniach wzięły udział trzy zastępy strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Gdańskim oraz jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego JOT w Nowym Dworze Gdańskim.

Previous Next Play Pause

? ogn. Krzysztof Klein

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane