Przejdź do głównej treści

Burmistrz Jacek Michalski z okazji Dnia Sołtysa podziękował sołtysom z terenu naszej gminy

Opuplikowano 13.03.2023 11:46

Burmistrz Jacek Michalski z okazji Dnia Sołtysa podziękował sołtysom z terenu naszej gminy za dotychczasową pracę i życzył dalszej owocnej aktywności.

Spotkanie było także dobrą okazją do rozmowy o sprawach bieżących i funkcjonowaniu funduszu sołeckiego.
 
Previous Next Play Pause
Informacja, foto: Gmina Nowy Dwór Gd

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane