Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gd. Akcja Zdążyć przed cukrzycą na pikniku.

Opuplikowano 1.02.2023 0:04
W ramach profilaktyki i zapobiegania zachorowaniom na cukrzycę, Szpitale Pomorskie sp. z o.o. zapraszają na cykl zimowych pikników sportowo-zdrowotnych, podczas których  można dowiedzieć się, jak w prosty sposób uniknąć tej choroby cywilizacyjnej. 
 
Mieszkańcy Nowego Dworu Gdańskiego i okolic mimo zimowej aury i niskiej temperatury skorzystali z bezpłatnych badań profilaktycznych w kierunku cukrzycy. Były także biegi, zabawy dla najmłodszych, medale - bo wszyscy byli zwycięzcami … i dużo więcej.  A na cierpliwych czekało losowanie cennych nagród.

 

Więcej w rozmowie z nami opowiedziała rzecznik szpitali pomorskich Małgorzata Pisarewicz. 

 

 

 

Previous Next Play Pause

 

 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane