Przejdź do głównej treści

Marszałek Senatu RP prof Tomasz Grodzki spotkał się z radnymi i seniorami

Opuplikowano 12.10.2022 23:37
 Marszałek Senatu RP wraz z senatorem Leszkiem Czarnobajem odwiedził Nowy Dwór Gdański i spotkał się z radnymi i seniorami.
 
Pytano m.in. o sytuację ochrony zdrowia w Polsce, edukację, możliwość inwestowania w energetykę jądrową, zmiany w sądownictwie, pozyskiwanie środków unijnych, czy uzasadnienie ekonomiczne przekopu Mierzei Wiślanej.
 
Marszałek mówił również o początkach swojej kariery zawodowej, działalności opozycyjnej w latach 80. i pracy politycznej.
 
Previous Next Play Pause
 
W spotkaniu udział wzięli samorządowcy Starosta Jacek Gross.wraz z Burmistrzem Jacek Michalski.

 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane