Przejdź do głównej treści

Zakończenie roku szkolnego w nowodworskim liceum

Opuplikowano 26.06.2022 23:17
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22 w nowodworskim liceum.

24 czerwca br. odbyło się zakończenie roku szkolnego w placówkach oświatowych, których organem prowadzącym jest Powiat Nowodworski tj. Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Żuławskiej, Zespołu Szkół oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Ireny Sendlerowej w Nowym Dworze Gdańskim.

W uroczystościach uczestniczyli Starosta Nowodworski Pan Jacek Gross, Wicestarosta Pani Barbara Ogrodowska oraz Kierownik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Pani Iwona Sawicka.

Podczas uroczystości podsumowano osiągnięcia uczniów w każdej z placówek, a najlepszym uczniom wręczono świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody i statuetki sportowe. Szczególnym wyróżnieniem dla uczniów było wręczenie jednorazowych stypendiów Starosty Nowodworskiego za wysokie wyniki w nauce, zaangażowanie na rzecz szkoły i środowiska szkolnego oraz wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe.

 

Previous Next Play Pause

Wśród  nagrodzonych znaleźli się:

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Żuławskiej w Nowym Dworze Gdańskim 1. Wiktor Maciejewski, 2. Daria Gołębiowska, 3. Kinga Ponikowska, 4. Hanna Gruda, 5. Ewa Wasilewicz, 6. Michał Komoszyński, 7. Adam Wolański, 8. Olga Nycnerska, 9. Marta Molenda, 10. Julia Rybałow, 11. Martyna Kołek, 12. Szymon Wiśniewski, 13. Nikola Bartczak, 14. Agata Kosobucka, 15. Zuzanna Pajkowska, 16. Nikola Bugaj, 17. Agata Przybył, 18. Piotr Serkiz, 19. Oliwia Skobel, 20. Wiktor Mikler, 21. Jacek Bednarz, 22. Hubert Kowalski.

 

 

 

 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane